top of page

  Instruments      

  Darmowa lekcja  

Powiedz mi w kilku słowach o sobie i umów się na darmową lekcję wprowadzającą!

Niezależnie od tego, czy grasz na gitarze od lat, czy jeszcze nigdy nie trzymałeś instrumentu w ręce, jestem pewien, że pomogę Ci osiągnąć Twoje muzyczne cele. Ale żeby to zrobić, muszę dowiedzieć się trochę wiedzieć więcej o Tobie i Twojej grze.

 

Nie jesteś zadowolony z obecnego poziomu swojej gry? Masz jakieś problemy z grą i nie wiesz jak je rozwiązać? A może chcesz dopiero zacząć grać na gitarze i nie wiesz jak się za to zabrać?

 

Wypełnij poniższy formularz i opowiedz mi o sobie i swojej grze, a ja odezwę się do Ciebie i omówimy Twoje muzyczne cele i bieżące przeszkody oraz odpowiem na wszelkie Twoje pytania. Wtedy, jeśli będziesz chciał, umówimy się na darmową lekcję wprowadzającą.

Nie przejmuj się, jeśli nie będziesz wiedział jak odpowiedzieć na niektóre pytania – tu nie ma błędnych odpowiedzi. Wszystko, co o sobie napiszesz, będzie pomocne w szybkim rozwiązaniu Twoich problemów z grą. Jeśli nie wiesz jak odpowiedzieć na niektóre pytania albo szukasz lekcji dla kogoś innego, zostaw puste pola i podaj jedynie swoje dane kontaktowe, żebym mógł się z Tobą skontaktować. Do usłyszenia!

bottom of page